Hediye Seçmekte Zorlananlar İçin Tavsiyeler

Hediye seçimin hepimiz için ne kadar zor olduğu çok açık bir konudur.

Yakınlarımız için ya da bazen hatır gönül işleri sebebiyle bazı zamanlarda kaçışımız yoktur ve böyle zamanlar için bir kaç joker tavsiye önerisi isterseniz yazıyı okumaya devam edin .

LÜGAT 365

Kitap tavsiyesini çok klişe bulabilirsiniz. Fakat bu kitap hediye edildiğinde kimsenin mutsuz oacağını sanmıyorum .Kitap başarılı reklamcı bir çift tarafından bir twitter projesi ile ortaya çıkıyor ve daha sonra kitap projesi haline dönüşüyor.Gayet de başarılı oluyor . Herkesin kitaplığında bulundurmaktan zevk alacağı türden bir kitap. Hele ki okuma alışkanlığı olan birine hediye ederseniz sanırım onu daha fazla sevindiremezsiniz.

 

TERMOS BARDAK – MUG

Özellikle de benim gibi kahve tiryakilerini sevindirecek olan hediyemiz termos bardak. Günlük hayatın koşturmacasında özellike yolda uzun zaman harcayanlar için hayat kurtaran cinsten bir hediye alabilirsiniz. Fiyat aralığı çok geniş oduğu için cebinizi yormadan kolaylıkla seçip sevdikeriniz için tercih edebilirisiniz.Bütün büyük market kahve zincirleri internet üzerinden kişiseeştirebileceğiniz gibi kişiliğinizi yansıtan ürüner bulmanız mümkün.Önce kendinize sonra da hediye etmek için satın alırsınız belki de J

KANAVİÇE

 

Kulağa tuhaf gelebilir ama moda da herşey geriye döndüğü gibi kanaviçe de geri döndü. Çeşit  olarak çok fazla alternatif var sipariş üzerine sevdiğiniz kişiye özel  kendi düşündüğünüz fikirleri belirtip çok özel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.Ürün yelpazesi çok geniş ev hediyesi olarak bir runner, örtü yada duvarınız için güze bir tablo bile yaptırabilirsiniz. Çalışkan kadınlarımız instagram da bir çok sayfa da hünerlerini gösteriyor. Instagramdan iletişime geçip üretken kadınlarımızı da desteklemiş olursunuz. Bu da bana gelen bir hediye 🙂

KLAVYE VE MOUSE

Özellikle pembe sever ve teknoloji meraklısı  hanımlara hediye edilebilecek en güzel hediyelerden biri klavye takımları.

 

Kulağa garip gelebilir ama hoşuna gidebilecek ne çok kadın olabileceğini tahmin edemezsiniz. Erkek versiyonu için de belki kablosuz opsiyonlar tercih edilebilir.

 

SPEAKER – HOPARLÖR

 

İigi alanına göre değişebilecek ama yine hediye edildiğinde kimsenin mutsuz olmayacağı bir hediye. Günümüzün olmazsa olmaz ihtiyaçlarından ortalama bir hoparlör herkesi mutlu eder. Adı JBL olursa daha çok mutlu eder. Özelliklerini çeşitli sitelerden okuyabilirsiniz zamanımızın en iyilerindendir. Müzik dinlemeyi seven herkesin hoşuna gideceği türden bir hediye olacaktır.

POWERBANK

 

Günümüzün olmazsa olmazlarından powerbanki sahip olan arkadaşlarınıza dahi hediye ettiğinizde sevineceklerdir. Zira powerbank a olan ihtiyaç günümüzde asla bitmeyecektir.

 

Keyifli Günler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir