Bir Soru ?

Komik bir soru vardır biliyorsunuz. Hayatınızın soundtrack ini seçme şansınız olsa hangisini seçersiniz?

Bu soruyu eğer ben soruyor olsaydım bir dizi de karakter olmak isteseniz hangi karakter olmak isterdiniz? Diye sorardım. Bakın dizi diyorum ısrarla her ne kadar film izlemeyi seviyor olsam bile eğer seçme şansım olursa her zaman diziyi seçerim.

Soundtrack sorusu için aklıma gelen bir kaç şarkı var ama sadece bir tanesi asla yeterli olmaz sanırım . Ama illa ki seçmem gerekse Coldplay den Viva la Vida yi seçerdim sanırım . Hem dramatik bir şarkı seçip daha da moda girmenin bir anlamı yok hem de bu şarkının hissi bende hep yüksek enerji umut etmek heyecanlanmak gibilerine vesile olduğu için . Peki eğer soru bir dizi ya da film olsaydı?

Bu soru benim için yanıtlaması çok kolay çünkü içeriğine gerçekten güvendiğim inandığım izlemekten asla bıkmadığım obsesifler gibi bazı bölümlerde takılı kaldığım bir dizi.

Bunu size daha önce anlattım aslında. Sons of Anarchy benim bu hayatta izlerken tatmin olduğum dizidir açık ara. Bayılarak izlediğim diğer dizilere haksızlık etmek istemem ama bu dizi benim için böyle. Şurada uzun anlattım zaten .Kendimi tekrar etmeyeceğim o yüzden ama hem müzikleri hem karakterleri yaşadıkları ortam suç sadakat o Rock n Roll hayat tam olarak benim istediğim sanırım. Diğer taraftan merak etmeden duramıyorum…

Sizin en sevdiğiniz orda olmak istediğiniz özel bir karakterde can bulmayı düşlediğiniz ya da keşke hayatımın geri kalanını şu karakter
olarak geçirebilsem dediğiniz biri var mı? Varsa eğer benimle paylaşır ilham olursanız eğer çok mutlu olurum.

Geceniz güzel olsun 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir