BIG LITTLE LIES 2. Sezon Geliyor Mu?

 

Netflix’in 8 bölümlük mini bir dizi olarak tasarladığı bu dizi  beklenenden daha fazla başarılı olunca dizinin devam kararı alıp almayacağı merakla beklenir olmuştu.

Yapımcılar ve kanal her ne kadar çok istekli olsalar da yönetmenin çok da istekli olmadığı bilgisi gelmiş .Böyle bir kadro oluşturup böyle bir senaryonun yolunun açık olduğunu göremedikleri için bu söylenti bile beni hayal kırıklığına uğrattı. Zira dizi bittiğinde boşluğa düşmüş daha fazla izlemeyi dilemiştim ve devamının gelmeyeceğini öğrendiğimde ciddi hayal kırıklığı yaşadım fakat Netflix’in böyle başarılı olacağı yüzde bir milyon olan bir dizide en baştan neden böyle bir karar almadığını sorguluyor insan. Bu pazarlama stratejisi de olabilir tabi ki işe yaradığı çok açık .

İhtimalse dahi çıkması halinde balıklama atlayacağıma yemin edebilirim çünkü diziyi ayrı sevmiştim ama sountracklari beni benden almıştı zaten şurda da uzun uzun anlatmıştım dizi hakkındaki fikirlerimi. Açık ara dinlediğin en iyi soundtrackli dizi olabilir bu dizi ve gerçekten görsel bir şölen hem kadrosu ile hemde çekimleri ile.

Haberler kesinleştiğinde buradan yine yayınlayacağım ama izlemeyenlere çok vakitlerini almayacak olan  8 bölümlük bu şahane diziye hemen başlamalarını tavsiye ederim.

 

 

Sevgiler..

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir