KERİMCAN DURMAZ kim değildir ?

 

DJ , TV yüzü , Moda ikonu, make up artist dançı…

Bilemiyorum hangisinde daha iyi veya ünlü olduğunu.Bu ünvanları kullanmak doğru mu bundan da emin değilim.

Henüz çok genç olmasına rağmen milyonlarca takipçisi olan Kerimcan’ın an itibari ile  takibi bırakmam üzerine bu yazıyı yazdığımı belirtmek isterim .

Çokça eleştirilmesine rağmen bazı şakalarına ben de sizinle beraber güldüm fakat, son zamanlarda dikkatimi çeken storylerinde yer alan gece performanslarında hiç bir şey yapmamasına rağmen set in başında çalarmış gibi yapmayı bile bırakarak saçma danslarıyla geceyi geçirmesi ve çılgın kalabalığın bir kaç story çekmek için kulüpleri doldurmuş olmaları beni deli ediyor.

Kerimcan aslında kendine dönüp baksa yaptığının bir sirk gösterisinden farksız olacağının farkındadır ama bunu önemser mi bilemiyorum. Zira gördüğümüz yani onun bize gösterdikleri kulübe geliyor şakalar espriler sahneye çıkıyor setin başına geçiyor ve hiçbir şey yapmıyor .

Halihazırda bu kadar şöhret olmuşken kendini geliştirmek yerine bir de çıktığı sahnelerde  Türkçe şarkı olarak sadece kanka olduğu ünlülerin şarkılarını çalıyor. Taraf oluyor ve bu da benim gözüme hiç hoş görünmüyor.

Elinde sonsuz imkanlar olduğu ortada çünkü kendisi gösteriyor bunu. Keşke bu imkanlarını daha iyi kullansa da mesela Türkiye den çok iyi bir DJ çıkarsaydık. Parası olan herkesin gidip alabileceği türden kıyafetler mücevherler satın alarak ikon olmak çok sıradan bir düşünce gibi geliyor bana. Bir özgünlük yok sadece imkanları olmak var gibi görünüyor.

Sahip olduğu bu şöhretin tadını çıkarmasını keyfine bakmasını dilerim . Ben artık bu boş hayatı görmekten sıkıldığım için takipten çıkardım ama bu tabi ki benim şahsi görüşüm.

Takipte olanlara iyi seyirler dilerim .

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir