Sense 8 3. Sezon Geliyor Mu?

Sense 8 3. Sezon Geliyor Mu?

Benim de sıkı takipçisi olduğum Netflix in popüler dizilerinden Sense 8 bu yılın başında iptal edilmişti ve dizi maliyetlerinin çok yüksek olduğu gerekçesi ile 3. Sezonun çekilmeyeceğini bildirmişlerdi.

2.sezonun herkesi merakta bırakan sezon finali ve hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğratan 3. Sezonun çekilmeyeceği açıklaması dizinin hayranları tarafından  büyük tepki ile karşılandığında Netflix geri adım attı .

Dizinin yapımcısının verdiği röportajda bütçenin çok bulunmasına rağmen yeni sezon için senaryo çalışmalarına başlanıldığı haberini verdi.

 

Üçüncü bir şahıs gibi konuşan Lana; “O şu an yazıyor çünkü hayranlarının diziye daha fazla hayran katmaya çalıştığının farkında. Lana devam ediyor ve kocaman bir üçüncü sezon yazıyor.” dedi.

Yani yeni bir sezon olabilir mi? Hayranların tekrardan ses çıkarma vakti geldi!

Netflix’in diziye son bir iki saatlik bölüm çekeceği haberi patlak verdiğinde Wachowski hayranlar için;

“Dizi için yazılan tutkulu mektuplar, verilen dilekçeler ve topluca çıkarılan ses kimsenin beklediği bir şey değildi.” betimlemesinde bulunmuştu.

“Netflix’in (inanın bana onlar da diziyi çok seviyor fakat sayılar oldukça meydan okuyucu.) seneye iki saatlik özel bir bölüm yayınlayacağı haberi beni gerçekten tatmin etti.”

“Bu deneyim bana şunu öğretti, ne olacağını ASLA bilemiyorsunuz.”

Alıntı: Gmag

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir