STALK DEĞİL ‘STOLK’

Youtube Türkiye’nin stalk yapılamayacak tatlılıkta,hemen abone olunası kanalını konuşalım biraz.

 

TV izlemeyi uzun zaman önce bıraktım. Bunu akıl fikir sağlığım için bizzat karar vererek uyguladım. Zira bana kattığı hiçbir şey şey olmadığını fark etmem uzun zaman almadı bunun hep farkındaydım ama karşısında hiçbir şey yapmadan oturduğumda da beni aşağıya çektiğini fark ettim. Yani hiç mi açmıyorsun derseniz eğer en fazla müzik kanallarını bazen evde gürültü olması amacıya açıyorum.

Bunun yerine online dünya derya deniz, istediğimi seçme özgürlüğüm olduğunu biliyorum bunun farkındayım bu sebeple de ne izleyeceğime kendim karar veriyorum. Bu kimi zaman  eski unuttuğum bir tv serisi oluyor kimi zaman takip ettiğim bir dizinin yeni bölümü oluyor. Özellikle beni meşgul eden bir işim oduğunda aynı TV mantığıyla ben işimi görürken sevdiğim bir şeylerin ekranda oynamasını seviyorum . Bu zamanarda da Youtube kurtarıcım oluyor.

Izlediğim takip ettiğim çok fazla şey var bunları sizlerle de paylaşmak istiyorum çünkü bana vizyon katan tarzlarını kendime yakın bulduğum kişileri takip ediyorum genelde. Bunarın başında da STOLK geliyor.

Tereddütsüz youtube dan hemen takibe almanızı tavsiye ederim. Güldürürken düşündüren, hiciv sanatını hakkıyla icra eden güncel olaylara karşı tepkilerinin paylaşıldığı güzel bir ekibin çalışmasıyla ortaya çıkmış süper bir oluşum.

Günümüzde sosyal medya da bir takım şeylerin eleştirilmesi ne kadar zor farkındasınızdır. Bu adamların yapmaya çalıstıkları tam da bu zamanlarda bazı uyanışlar sergilememiz bazı özverilerde bulunmamız gerektiği. Bu kanaldan alacağınız hiçbir şey yoksa bile en kötü ihtimalle sunucunun süperliği ile iyi vakit geçirirsiniz bu yüzden bakmanızı şiddetle tavsiye ederim .

Şimdiden iyi seyirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir