Yolcu-luk

Yola çıkmak üzereyim ve düşünmeden edemiyorum.

Sevdiklerinizle bir araya gelmek için duyduğunuz heyecan bir anda buruklaşabiliyor mi? Eğer aralarından biri ile biraz limoni iseniz ve karşılaştığınızda nasıl tepki vereceğini bilmiyorsanız işler bayağı bir zorlaşabiliyor. Bu onu görmek istemediğiniz anlamına gelmiyor tabi ki hatta aksine belki en çok onu görmek istiyorsunuz ama o ilk karşılaşmada gariplik de ufaktan tedirgin etmiyor değil. Ben her ne kadar gönül koymayan küslüğü pek bilmeyen biri olsam da iki kişi arasında olan şeyler bir kişiye bağlı olmuyor.daha çok sarılmanın gücüne inanırım ben. Üzgün olana güç verir, yalnız hisseden birine aksini gösterir, durup dururken sevgini gösterir, uzun bir vedaya son sözün yerini alır. Ben daha çok buna inanırım ama bir de diğer taraf var.

Sen sarılsan o iter mi tavır yapsan belki senden bekliyor. Bunlara hiç gerek yok hemen netleştirelim aramızda olanları desen belki de büyük bir kavganın başlangıcını yapmış olacaksın.

İkili kombinasyonlar sonsuz olasılıkla oluyor haliyle. Kocaman insanlar ne yapacağını nasıl davranacağını şaşırıyorsun. Hayatının kontrolünü eline alıp bir sürü şey başarsan bile bu ne yapacağını bilmezlik derin düşüncelere sürüklüyor.

Sonuç ne olacak bir kaç gün hatta saat içinde göreceğim,gelecek kaçınılmaz ama tedirgin etmiyor da değil işte. Bakalım orta yolu bulabileceğimiz bir görüşme olur umarım

Sevgiler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir